Szpilki na wyjątkowe okazje

Szpilki na wyjątkowe okazje a jak wiadomo, to określenie jest bardzo pojemne. Określenie wyjątkowości nadajemy wydarzeniom my sami. Wyjątkowe mogą być: randka, kolacja z przyjaciółmi, wyjście do kina czy ślub. Jedno jest pewne, przy wyjątkowych okazjach chcemy wyglądać wyjątkowo, a jak wiadomo – diabeł tkwi w szczegółach. Takim dość ważnym szczegółem są właśnie buty.

Jeśli niecodzienne wydarzenie nas zaskoczy, zawsze w kwestii obuwia możemy postawić na uniwersalne szpilki damskie czarne. Niezależnie od tego, z czym je połączymy, nigdy nie zakłócą całości naszej kreacji. Czarne szpilki z obcisłymi dżinsami w tym samym kolorze albo z małą czarną niewątpliwe dodadzą nam seksownego wyglądu. To pierwsze zestawienie optycznie wydłuży nam nogi. Szpilki damskie czarne nie bez powodu weszły do modowej klasyki. Ciężko wyobrazić sobie strój, do którego ten typ obuwia by nie pasował, dlatego dobrze zadbać o to, by czarne szpilki na stałe zagościły w naszej szafie.

ŚLUB, WESELE, SYLWESTER I WIELE INNYCH

Jeśli mamy czas przygotować się do wyjątkowej okazji i chcemy zabłysnąć, to możemy poeksperymentować także w kwestii obuwia. Szpilki srebrne są wyjątkowo modne – ten metaliczny kolor obuwia (zamiast bieli) wybierają panny młode. Kupując szpilki srebrne, nie musimy obawiać się, że poza wielkimi wyjściami będą one leżały odłogiem w szafie. Bardzo gustownie wyglądają także w połączeniu z dżinsami i czarnym topem.

Szpilki – brudny róż ta kombinacja także zawładnęła ostatnio światem mody. To znakomity kontrast do dominującego przez długi czas ciemnego obuwia. Jeśli ten kolor szpilek zestawimy z czernią, granatem, bielą czy czerwienią, możemy być pewne, że nasza wyjątkowa kreacja będzie spójna. Opcja szpilki brudny róż i czerwona sukienka jest dobrym pomysłem na strój weselny lub sylwestrowy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *