Kolorowy zawrót głowy

Kolorowy zawrót głowy zaczynający się od stóp, a konkretnie od szpilek w różnych kolorach. Jeśli chcemy wzbogacić naszą garderobę o kolorystyczne akcenty, to do kolekcji butów możemy dodać szpilki różowe, modne szpilki musztardowe inaczej określane jako szpilki camel, to opcja tanie szpilki sklep online jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Pozwoli nam bez dużego nakładu finansowego cieszyć się kolorowymi butami dobrej jakości.

Nie musimy od razu stawiać na bardzo wysokie szpilki, jeśli nie czujemy się zbyt pewnie – dla początkujących adeptek sztuki chodzenia na wyższych obcasach odpowiednie będą tanie szpilki na platformie. Dlaczego? Po prostu taki fason buta wyrównuje wysokość między palcami a piętą, dzięki czemu w takich butach poczujemy się stabilnie.

Na specjalne okazje możemy pokusić się o szpilki na wyższym obcasie – na pewno wysokie szpilki różowe w połączeniu z grafitową sukienką czy modne szpilki camel i wąskie spodnie rurki w kolorze butelkowej zieleni zrobią wrażenie i przyciągną wzrok.

PRZEDE WSZYSTKIM WYGODA

Decydując się na zakup tanich szpilek w sklepie online musimy dobrać odpowiedni rozmiar buta. Na stronach sklepów internetowych są przeważnie podane tabele rozmiarów, dlatego wybór odpowiedniej wielkości buta nie powinien być problemem. Należy wziąć też pod uwagę wysokość obcasa – najodpowiedniejsze są te o wysokości od 5 do 8 cm. Jak jeszcze zadbać o wygodę? Jeśli w naszym ulubionym kolorze nie ma wspomnianych wygodnych tanich szpilek na platformie można zainwestować w zakup żelowych poduszek, które sprawią, że wnętrze buta będzie bardziej miękkie (chociaż po przymierzeniu buta może się okazać, że takie zabiegi nie będą potrzebne).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *